TnT Label

Etykiety cenowe

Przeznaczenie: handel detaliczny, branża spożywcza, sklepy odzieżowe,  apteki, księgarnie, branża jubilerska.

Charakterystyka:

Opis:

Etykiety cenowe Opaque – idealne rozwiązanie dla każdego biznesu, który ceni sobie profesjonalizm i czystość w prezentacji cen swoich produktów. Projektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności, te etykiety zapewniają wysoką czytelność i trwałość, gwarantując, że Twoje ceny pozostają jasne i niezmienne aż do momentu sprzedaży.

Potrzebujesz uzyskać szybką wycenę?

Etykiety cenowe maskujące, zwane także etykietami opaque, są powszechnie stosowane w różnych sektorach, takich jak sprzedaż detaliczna, kosmetyka, farmacja, przemysł spożywczy i elektronika. Ich podstawowym zadaniem jest zakrycie przestarzałych informacji, umożliwiając konsumentowi zapoznanie się z najnowszymi danymi. To rozwiązanie jest szczególnie użyteczne w przypadku produktów objętych promocjami, rabatami oraz etykietami wielojęzycznymi.

Etykiety  charakteryzują się ciemną, szarą lub niebieską warstwą od strony kleju, dzięki temu zakrywają one stare, nieaktualne treści, czyniąc je niewidocznymi lub nieczytelnymi dla klientów. To kluczowa zaleta, która sprawia, że maskujące etykiety są proste jednak  niezwykle praktyczne i efektywne w użyciu.

Dla naszych Klientów wprowadziliśmy etykiety promocyjne które charakteryzują się nacięciami na rogach etykiety, dzięku czemu nie ma możliwości zerwania etykiety bez jej uszkodzenia. Zastosowaliśmy przy tym bardzo mocny klej który dodatkowo uniemożliwia zerwanie etykiety.

Nieprześwitujące etykiety maskujące z ciemnym spodem

Etykiety typu opaque, które są całkowicie nieprzezroczyste, stanowią praktyczne rozwiązanie do aktualizacji informacji dotyczących zawartości lub składu produktów. Dzięki zmieniającym się przepisom i wymaganiom, te samoprzylepne etykiety maskujące są ekonomicznym i łatwym w użyciu środkiem do spełniania nowych standardów etykietowania.

W niektórych przypadkach etykietowanie produktów wymaga bardziej subtelnego podejścia. Etykiety nieprzezroczyste z ciemnym klejem są wtedy idealnym rozwiązaniem, oferując zwiększoną prywatność, bezpieczeństwo oraz nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Dzięki temu są one nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, co zwiększa ich wartość w zastosowaniach komercyjnych.

Dla naszych klientów dostarczamy etykiety opaque na gilzach 20mm, 25mm, 40mm oraz 76 mm w dowolnym wskazanym przez Klienta nawoju który odpowiada posiadanym przenośnym drukarką etykiet samoprzylepnych.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zachęcamy również do skontaktowania się z nami za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Gwarantujemy, że odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twoje imię i nazwisko
Scroll to Top